دوستان من

در اینجا به معرفی وبلاگ دوستانم می‌پردازم:

سمفونی واژه‌ها_ وبلاگ خانم موحددوست

خانم موحددوست از دوستان خوبِ بنده هستند که از اوایل راه‌اندازی وبلاگ “هزار جلوه‌ی زندگی” از بنده پشتیبانی می‌کردند و به بنده دل‌گرمی می‌دادند. من از ایشان تاکنون چیزهای زیادی یاد گرفته‌ام.

گاه‌نوشت‌هایی برای فردا_ وبلاگ مصطفی قائمی

آشنایی و دوستی من و مصطفی از جایی شروع شد که مصطفی “هزار جلوه‌ی زندگی” را در همان اوایل تاسیس از طریق گودریدز یا سایت متمم پیدا کرد و برایم کامنت گذاشت. بعدها با مصطفی در شهرها و موقعیت‌های مختلف ملاقات کردم. او اولین دوستی بود که از طریق وبلاگ پیدا کردم و او را حضوری دیدم. مصطفی از دوستان باانگیزه‌ی من است و نگاه خاص و جالبی به زندگی دارد. من از او نیز چیزهای جالبی یاد گرفته‌ام.

وبلاگ امیرمحمد قربانی

از اولین دوستان وبلاگ‌نویسی که بعد از تاسیس وبلاگ “هزار جلوه‌ی زندگی” پیدا کردم امیرمحمد قربانی بود. او هم پزشک توانایی است و هم قلم زیبایی دارد.

وبلاگ محمدحسین قربانی

محمدحسین از دوستانی است که اگر اشتباه نکنم بار اول برادرم به وبلاگش برخورد و من را دعوت به خواندن نوشته‌هایش کرد. من هم از وقتی نوشته‌های زیبای او را برای اولین بار دیدم، دیگر یکی از مشتریان دائم وبلاگش شدم. او دانشجوی دکتری (اگر اشتباه نکنم) مدیریت ورزشی یا به هر حال رشته‌ای شبیه به آنچه گفتم (!) است و دغدغه‌ها و صحبت‌هایش را دوست دارم. 

وبلاگ کمیل مزرعی

کمیل از دوستانی است که در گودریدز با او آشنا شدم. حدوداً چهار سال از من بزرگتر است. او از کسانی است که واقعاً دوست دارم ملاقاتش کنم. 

وبلاگ محمدرضا شعبانعلی

من محمدرضا را تاکنون از نزدیک ندیده‌ام. او را تنها از طریق وبلاگش و متمم می‌شناسم. من از او تاکنون مطالب مفیذی آموخته‌ام. 

متمم- محل توسعه مهارت‌های من 

من روز دوم فروردین سال ۹۵ در سایت متمم عضو شدم، اما تا همین امسال اکانت ویژه نداشتم. امسال که اکانت ویژه خریدم فهمیدم که باید زودتر این کار را کرده بودم. 

دکمه بازگشت به بالا